O nás

Veríme, že už máte plné zuby kebabov, pizze a spotených hranoliek, ktoré Vám kuriér prinesie domov.  Preto sme pre Vás vytvorili koncept vždy čerstvých, chutných, dobre vyzerajúcich jedál, ktoré si viete vychutnať, kdekoľvek ste. U nás je jedno, či si vegán, mäsožravec alebo domáci mazlíček, u nás si vyberie každý. Všetko, čo robíme, robíme šetrne k prírode a s láskou k jedlu.

The freshest,
the tastiest,
the most delicious.

Because BAD BOYZ do it better!

Napísali o nás

“Opakovateľné objednávky mi zas a znova potvrdili, že badboyz je najlepšia reštika vo Vrakuni/ Biskupiciach ak sa chcete dobre najesť za super cenu ❤️.”
⭐⭐⭐⭐⭐
Miriam S., 6. november 2020

“Toto bolo pre mňa za poslednú dobu megaveľké prekvapenie, že u nás v Podunajských Biskupiciach môže byť takáto skvelá kuchyňa. Dala som si cez Bistro denné menu, panenka dokonalá a chutná, polievka tiež a super ekologické balenie s odkazom na taške 😂. Odporúčam každému a určite do toho pôjdem zas 🤷.”
⭐⭐⭐⭐⭐
Andrea, 3. november 2020

“Veľká spokojnosť, objednával som Miso, kari, Nasi Goreng a Udony, aby som odskúšal viac jedál a všetko super. Určite ešte objednám.”
⭐⭐⭐⭐⭐
Martin G., 30. okróber 2020

“Príjemná zmena v ponuke donášiek, ktorá ponúka jedlá svetovej kuchyne v kreatívnom podaní. Vyberiete si tu z masitých, bezmasitých ale aj vegánskych jedál a čerstvých čajov. Všetko k vám bude doručené ešte teplé a čerstvé, navyše zabalené v eko obaloch.”
⭐⭐⭐⭐⭐
Anna, 15. október 2020

“Z tejto reštaurácie som si objednala po prvýkrát, ale určite nie posledný. Donáška veľmi rýchla – zo sľúbených 40 minút mi kuriér doviezol jedlo za necelých 25 minút. Objednala som si zeleninovú polievku, kuracie stripsy a červené kari chicken. Jedlo bolo teplé a veľmi chutné. Odporúčam :)”
⭐⭐⭐⭐⭐
Michaela, 3. október 2020

“Dnes som prvýkrát vyskúšal týždenne menu a bol som milo prekvapený. Veľmi dobre dochutené, čo znamená, že sa určite vrátim a vyskúšam aj stálu ponuku 😄. BTW fajn obal na takeaway, jedlo aj po 20 min teplé 👍”
⭐⭐⭐⭐⭐
Pavol H., 30. september 2020